Hakkımızda

ŞİRKET GEÇMİŞİ

Komşu Kuruyemiş; iki genç girişimci arkadaşın, çocukluk hayallerinin mahsülüdür …

İki arkadaş, sektörde  edindikleri deneyimler sonucunda, Azim ve Heyecanla 2014 yılında Komşu Kuruyemiş Markası ile firmayı hayata geçirdiler.

Komşu Kuruyemiş, kuruluşunu takiben bir kaç yıl içerisinde, üretim kapasitesini genişleterek, ürünlerini Ulusal ve Bölgesel düzeydeki Zincir Marketlere, çeşitli Kamu ve Özel Sektör Kuruluşlarına toptan olarak tedarik etmeye ve aynı zamanda Ankara’nın prestijli bölgelerinde satış mağazaları açmaya başlamıştır. 

 

KOMŞU KURUYEMİŞ

Memnuniyet Garantisi Kapsamında Oluşturduğumuz Kurumsal Yapımız Sayesinde Taze, Güvenilir ve Güler Yüzlü Bir Hizmet Sizleri Bekliyor

Güler Yüzlü Hizmet
0
Taze Ve Güvenilir
0
Memnuniyet Garantisi
0
Kurumsal Yapı
0

Komşu Kuruyemiş

HAKKIMIZDA

2014 yılından bu yana gıda sektöründe faaliyet gösteren KOMŞU Kuruyemiş, Ankara bölgesinde sahip olduğu mağazalarında , A kalite ürünlerini son tüketici ile buluşturmaktadır.

Kurulduğu günden bu yana, “Doğanın Sunduğu Gibi” felsefesinden ödün vermeden tedarik ettiği ürünleri ,  yüksek teknoloji ile donatılmış tesislerinde işleyen ve özel stoklama alanlarında sevkiyata hazırlayan Komşu Kuruyemiş, kuruyemiş ve kuru meyvede geniş bir ürün yelpazesi ile faaliyet göstermektedir. Ticaret hacminin tamamında, yüksek kalite ve gıda güvenliği konularını en hassas şekilde yönetmekte ve bu ilkesinden asla ödün vermemektedir…

Giderek büyüyen Firmamızda Hedefimiz;

Güleryüzlü ve profesyonel çalışanlarımız ile tüm paydaşlarımıza ve tüketicilerimize en kaliteli ürünleri, uygun fiyatlarla sunmak ve size yakışır bir KOMŞU olmaktır. 

 

    Araba
    × Size nasıl yardımcı olabiliriz?